Новини

«Ніч індустріальної культури. Друга зміна» в місті Луганськ

17-07-2013

6 липня у міжнародному фестивалі «Ніч індустріальної культури. Друга зміна» приймали участь ряд підприємств і культурних установ Луганська та Донецька, кожне з яких підготувало свою оригінальну програму. У Луганську захід проводився за ініціативою Луганського міського голови Сергія Кравченка при підтримці проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг».

У Луганську локаціями проведення свята стали Авіаційно-технічний музей, Луганський завод з виробництва трубопровідної арматури ТМ «Маршал», Луганський обласний краєзнавчий музей, cквер Молодої Гвардії, музей Володимира Даля, ХК «Луганськтепловоз», ВАТ «Луганськмлин», Ярмаркова площа і КХ «Колізей».

Ще вранці на Ярмаркову площу з'їхалися сучасні автомобілі на 4-й етап Чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу. Змагання тривали весь день. Серед учасників були представники з усієї країни, а також ближнього зарубіжжя. У сквері Молодої Гвардії відбувся святковий концерт та спортивно-розважальна програма для дітей та дорослих, яка тривала до сьомої години вечора. Увечері хтось із гостей заходу відправився на автобусах подорожувати по промисловим підприємствам міста, а хтось залишився в сквері дивитися святковий концерт і брати участь у конкурсах. Відмінний настрій і позитивні емоції стали невід'ємними атрибутами свята.

Одночасно з Луганськом фестиваль проходив на промислових об'єктах Німеччини

Таке єднання з європейськими країнами, на думку заступника Луганського міського голови Олександра Ткаченка, допомагає розкрити економічний потенціал міста. За словами Олександра Ткаченка, кількість підприємств, які приймали гостей «в другу зміну» в цьому році значно зросла, і міська влада вже будує плани на наступне свято.

Завершився фестиваль пізно вночі джазовим концертом і розважальною програмою для молоді в концерт холі «Колізей». «Колізей» обраний не випадково - він розташований у приміщенні колишнього цеху Луганської трикотажної фабрики.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що луганчани та керівники Луганської міської ради бачать проведення даного заходу в наступні роки вже традиційним для Луганська.

Більше інформації на сайті Генерального консульства Німеччини в Донецьку