Новини

Інтеграція логотипу міста Луганськ в міське середовище

12-02-2014

Наприкінці січня в конференц-центрі «Capital» м. Луганська відбувся семінар-тренінг на тему «Інтеграція логотипу міста Луганськ в міське середовище» для фахівців із зв'язків з громадськістю, маркетингу і рекламі великих промислових, торгових підприємств і ресторанів, а також представників університетів та комунальних підприємств міста.

Підсумком спільної роботи Луганської міської ради з проектом GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» в напрямку регіонального маркетингу стало «Керівництво стандартів візуальної ідентичності міста Луганськ» (бренд-бук). Як результат, громадськості було представлено не просто посібник з практичного застосування та впровадження бренду, а своєрідна книга, в основі якої є нова філософія і цінності міста: динамічність, відкритість, надійність, співпраця і новаторство.

Використання та розміщення логотипу бренду на сувенірній продукції, у міському середовіщі, при верстці друкованої продукції, в соціальній рекламі та інтернет-просторі буде абсолютно безкоштовним. Головна вимога щодо використання елементів бренду міста - відповідність графічним і технічним даним, викладеним у «Керівництві стандартів».

Представлена учасникам семінару інформація в цілому була сприйнята позитивно. «Популяризація міста через продукцію місцевих виробників - це гарна ідея, - заявила представник ТОВ «Молпромсервіс», - наші шоколадні торти є своєрідною «візитною карткою» Луганська та йдуть на експорт до різних країн. Ми з радістю підтримаємо цю ініціативу та розмістимо логотип міста або знак «Луганський стандарт якості» на своїй продукції».

За словами заступника начальника управління економіки Луганської міської ради О.П. Головко, логотип міста вже успішно застосовується, зокрема, в соціальній рекламі, на друкованих матеріалах інвестиційного характеру, на різних спортивно-культурних заходах, наприклад, на змаганнях з фігурного катання на Кубок України, який проходив у Льодовій арені Луганська в січні 2014 року.

Згідно з домовленістю з розробниками, виконавчий комітет Луганської міської ради отримав необмежені та ексклюзивні права на бренд-бук і його використання. На найближчій сесії міської ради буде винесено питання про затвердження бренд-буку та буде створений орган, контролюючий його використання. Після цього буде розроблена і впроваджена стратегія просування бренду міста.