Новини

18-19 листопада 2011 року в м. Тбілісі (Грузія) відбулась міжнародна конференція «Оцінка діяльності Центрів надання адміністративних послуг», яка проводилася у форматі майстер-класу

18-11-2011

Модераторами конференції виступили досвідчені спеціалісти сфери надання адміністративних послуг з міста Саарбрюкен (Німеччина).

Від Луганську в конференції приймали участь технічний радник проекту GIZ Підвищення якості муніципальних послуг Олексій Кубар, начальник головного управління економіки Луганської ОДА Світлана Дроботенко та секретар виконавчого комітету Луганської міської ради Антоніна Кузьменко.

Практика створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) набула поширення у всіх розвинених країнах. В рамках зазначеної міжнародної конференції представники «офісу для громадян» поділилися деякими аспектами свого багаторічного досвіду роботи.

Учасники конференції були ознайомлені з загальними показниками оцінювання діяльності центрів, зокрема – мірою задовільності як відвідувачів, так і співробітників та системою впливу на якість послуг. Представники Саарбрюкена Вольфганг Рааб та Рудольф Флор презентували структуру інструментів оцінювання – опитування відвідувачів Центру і його персоналу. Вони наголосили, що обидва види інструментарію є важливими засобами для виміру якості надання послуг.

Другий день конференції був присвячений порівнянню діяльності ЦНАП, роботі з персоналом та його розвитку. Учасники ділилися на групи та обговорювали сильні та слабкі сторони оцінювання, визначали коло тем, за якими може проходити муніципальне порівняння, визначали необхідні професійні, соціальні та особистісні компетенції робітників ЦНАП та заходи з розвитку та підвищення кваліфікації.

Тема конференції виявилась дуже цікавою для Луганську, тому що діяльність відкритого у листопаді Луганського ЦНАП потребує систематичного моніторингу та подальшого вдосконалення задля покращення процесу обслуговування населення.

Крім того, під час візиту представники Луганську мали можливість обговорити питання економічного співробітництва між Грузією та Луганщиною.