Новини

Cемінар-тренінг “Написання проектів до місцевих та міжнародних донорських структур”

10-12-2011

Ведуча семінару та модератор роботи в групах – експерт агенції «ЛьвівІнвест» Руслана Стасюк, один з дуже досвідчених спеціалістів цієї галузі, за плечима якої десятки успішно впроваджених проектів різноманітних напрямків у Західній Україні.

Семінар був присвячений важливим питанням стратегічного планування діяльності Агенції регіонального розвитку Центрально-Луганського субрегіону, принципам складання деяких організаційних документів, наприклад, презентації організації, та написанню проектних пропозицій.

Перш за все, учасники розглянули існуючи актуальні джерела фінансування громадських ініціатив, поняття «проект», його структуру та визначили, що відрізняє проект від інших видів діяльності.

Наступним кроком семінару були правила формулювання мети та завдань проекту за критеріями SMART, формування бюджету проекту та його складових частин та особливості підготовки проектів на програми фінансування європейських фондів. Учасники мали можливість розглянути принципи логічної матриці та аплікаційної форми проекту, а також критерії оцінки та моніторингу.

Завдяки цікавим темам семінару, величезному практичному досвіду ведучої та різним інтерактивним формам надання матеріалу, два дні навчання виявились дуже плідними для команди Агенції.