Новини

Дні відкритих дверей - 11 Європейський тиждень регіонів та міст, Брюссель

18-10-2013

З 7 по 10 жовтня 2013 року в Брюсселі відбувся 11 щорічний тиждень регіонів та міст, в якому взяли участь представники Луганської обласної ради, Регіонального агентства сприяння інвестиціям (РАСІ) та проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні».

Учасники заходу взяли участь у тематичних семінарах та дискусіях, зокрема, ознайомилися з новими інструментами ЄС у сфері розвитку міст, з принципами впровадження використання поновлюваних джерел енергії в регіональні процеси планування і інструментами стимулювання економічного зростання регіонів. На семінарах були продемонстровані конкретні приклади регіонів ЄС, провінцій і міст, представлені регіональні передові практики у сфері сталого розвитку міст та в секторі сталого енергетичного розвитку регіонів.

Учасники також ознайомилися з рамковою програмою досліджень та інновацій в ЄС на 2014-2020 роки «Горизонт 2020», метою якої є стимулювання творчих та інноваційних рішень, які вносять значний вклад у вирішення проблем водопостачання та водокористування, а також стимулюють стійке економічне зростання і створення робочих місць. У рамках цієї програми Луганська область планує взяти участь у конкурсі проектних заявок у партнерстві з країнами - членами ЄС.

Презентації доповідачів усіх семінарів доступні англійською мовою на сайті:
http://ec.europa.eu/regional_policy/conferences/od2013/presentations_frame.cfm