Новини

Дводенний семінар-тренінг «Розвиток ключових компетенцій адміністраторів ЦНАП»

22-12-2014

17-18 грудня 2014 року у Києві в рамках проекту GIZ «Реформа управління на сході України» відбувся семінар-тренінг на тему «Розвиток ключових компетенцій адміністраторів ЦНАП».   Участь у семінарі-тренінгу взяли близько 100 державних адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) міст обласного значення та районних центрів України.
 
Проект Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України» підтримує ініціативи уряду України та місцевих рад, спрямовані на побудову відкритого суспільства, більш якісне державне управління та зміцнення органів місцевого самоврядування, а також сприяє покращенню умов для надання адміністративних та комунальних послуг.
 
У рамках покращення надання адміністративних послуг співпраця націлена на створення зручних та доступних умов надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам. Проект підтримує на національному рівні функціонування мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), яка вирішує наступні завдання:

  • обмін кращими практиками надання адміністративних послуг;
  • оптимізація процедур надання адміністративних послуг;
  • вироблення рекомендацій по гармонізації законодавства;
  • підтримка інформаційних систем ЦНАП;
  • розвиток компетенції адміністраторів ЦНАП.

 
Саме розвитку компетенцій адміністраторів ЦНАП був присвячений цей тренінг. Тренінг мав на меті вироблення практичних навичок та компетенцій у адміністраторів ЦНАП щодо ефективної комунікації, інструментів самоменеджменту, орієнтованості на потреби клієнтів та управління конфліктами.

Фотографії заходу:

Частина I

Частина II

Частина III