Новини

Експертна підтримка розробки законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури надання адміністративних послуг»

15-02-2019

За підсумками щорічної конференції «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» та за результатами опитування 8000 респондентів у сфері надання адміністративних послуг експертами проекту «Реформа управління на сході України II» спільно з Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг і шведсько-українським проектом Академії Фольке Бернадотта "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні" розроблено пропозиції щодо вдосконалення процедури надання окремих категорій адміністративних послуг та змін до законодавчих актів України.

Дані пропозиції було представлено на засіданні Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Відповідно до доручення Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. Кубіва у відповідь на звернення Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, наразі пропозиції знаходяться на розгляді у центральних органах виконавчої влади.

Результати розгляду пропозицій буде узагальнено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.