Новини

Конкурс проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області

23-10-2014

22 жовтня в м. Полтава відбулась презентація Конкурсу проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області – спільної ініціативи Проекту німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України», Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавської обласної ради та облдержадмністрації. Урочисто була підписана відповідна угода про запровадження Конкурсу для гомад в Полтавській області.

Метою Конкурсу є відбір проектів міжмуніципального співробітництва, направлених на вирішення спільних проблем декількох територіальних громад (далі – проекти), які фінансуватимуться за рахунок бюджетних коштів, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямованих на розв’язання актуальних проблем розвитку територіальних громад.

Учасниками Конкурсу є органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування Полтавської області, які подадуть проектні пропозиції з співробітництва територіальних громад на розгляд спеціально створеної для оцінки Ради Конкурсу.

Передбачається, що співфінансування проектів буде здійснюватиметься за рахунок коштів партнерів Конкурсу: бюджетних, інших джерел, не заборонених законодавством, територіальних громад-переможців Конкурсу та Проекту GIZ.

За результатами Конкурсу буде відібрано 5 проектів, які отримають гарантоване співфінансування від Проекту GIZ.