Новини

Міжмуніципальний проект Рубіжанської міської ради отримав нагороду Ради Європи і міністерства

23-12-2013

16 грудня у Міністерстві регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України відбулась підсумкова конференція Конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування – 2013».

Конкурс впроваджується Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» вже другий рік поспіль. Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

Фіналістами та переможцями Конкурсу цього року стали 41 орган місцевого самоврядування різних рівнів, які отримали дипломи та нагороди Ради Європи і Міністерства. У 2013 році Конкурс проводився за трьома категоріями: «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів», «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади», «Демократія участі: залучення громадян до справ громади». Загалом на участь у Конкурсі було подано 264 заявки, що майже у 3,3 рази перевищує кількість заявок минулого року.

Друге місце у номінації «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів» було присуджено проекту міжмуніципального співробітництва Рубіжанської міської ради «Створення комфортних умов породіллям та вагітним жінкам у міжрайонному пологовому будинку», який реалізовано за підтримки проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні».

Вітаємо Рубіжанську міську раду з цією перемогою!

Більш детальна інформація