Новини

Міжнародна конференція щодо реформування системи надання адміністративних послуг

15-10-2017

9-10 жовтня 2017 року у м. Київ відбулась міжнародна конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України II», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. У конференції взяли участь більш ніж 200 учасників – представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних та вітчизняних неурядових організацій, експертів, а також представники міністерств Вірменії та Грузії, які займаються формуванням та реалізацією політики з надання публічних послуг у своїх країнах.

Розпочалася конференція з вітального слова Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка та директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіана Файгеля. Конференція проходила у форматі доповіді–запитання–відповіді. Присутні могли поставити будь-які запитання відповідним спікерам упродовж усіх тематичних сесій.

Конференція тривала 2 дні. За цей час працівники сфери надання адміністративних послуг дізналися про нововведення та обмінялися досвідом, а по завершенню надали свої пропозиції щодо перспектив та подальших кроків розвитку у сфері надання адміністративних послуг.

Другий день конференції був присвячений обговоренню міжнародної технічної допомоги та участі неурядових організацій у реформуванні системи надання адміністративних послуг в Україні. Зокрема, досягненням проекту «Реформа управління на сході України ІІ» (доповідач – Олексій Кубарь), Офісу реформи адміністративних послуг (Володимир Семеніхін), проекту U-LEAD (Віктор Тимощук), проекту ЄС з модернізації ЦНАП (Роман Матвійчук), проекту «Партнерство для розвитку міст» (Ігор Бригілевич).

Результатом конференції стало підведення підсумків, визначення перспектив та подальших кроків на шляху вдосконалення процедур надання адміністративних послуг в Україні. Учасники отримали відповіді на найбільш актуальні питання й ознайомилися з передовим досвідом надання адміністративних послуг в Грузії та Вірменії.

Фото конференції