Новини

На Полтавщині відкрили новий сучасний ЦНАП

18-09-2017

15 вересня 2017 року центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Пирятинської об’єднаної територіальної громади відкрив свої двері для перших відвідувачів. На сьогодні це перший ЦНАП у Полтавській області, відкритий в об'єднаній громаді. Відкриваючи Центр, голова Пирятинської об'єднаної громади Олексій Рябоконь зазначив, що завдяки віддаленим робочим місцям люди старшого віку та люди з обмеженими фізичними можливостями в сільській місцевості будуть оримувати послуги за місцем свого проживання. Відтепер їм не доведеться їхати за 20 кілометрів для отримання будь-якої адміністративної чи соціальної послуги.

Наразі жителі об'єднаної громади можуть отримати будь-яку з наявних 109 адміністративних послуг у зручному сучасному центрі, розташованому в центральній частині Пирятина. Це лише початок, оскільки місцева влада має багато планів щодо підвищення якості життя мешканців громади.

ЦНАП відкрито за підтримки Уряду Німеччини в рамках проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується GIZ.