Новини

Підсумки реалізації міжмуніципального проекту «Спільний рейс громад»

30-12-2016

29 грудня у м. Лохвиця Полтавської області підвели підсумки реалізації міжмуніципального проекту «Спільний рейс громад» Харківецької, Безсалівської сільських та Лохвицької міської ради. У заході взяли участь керівник проекту «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель, народний депутат України Руслан Богдан, голова Лохвицької районної адміністрації Володимир Рязанов, голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль, Лохвицький міський голова Віктор Радько.

Новий приміський автобус придбано у рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області за підтримки проекту «Реформа управління на сході України» та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Таким чином територіальні громади Лохвицького району вирішили питання поліпшення транспортної доступності, особливо для пасажирів з числа пільгових категорій. Завдяки забезпеченню регулярного транспортного сполучення громади отримали імпульс для подальшого розвитку населених пунктів та подолання їх ізольованості.

«Успішна реалізація проекту «Спільний рейс громад», що реалізується відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», вчергове демонструє, що міжмуніципальне співробітництво є дієвим та ефективним інструментом муніципальної консолідації в рамках впровадження комплексної реформи місцевого самоврядування в Україні. Цей проект забезпечить якісне транспортне сполучення з населеними пунктами, де проживають понад 15 тис. мешканців. Нові транспортні маршрути сприятимуть більш комфортним умовам проживання у місті Лохвиця, на її околицях та у сільській місцевості, а також забезпечать реалізацію прав громадян на отримання адміністративних, юридичних, соціальних, медичних та інших послуг", – зазначив керівник проекту «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель.

Фото: Обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини»