Новини

Представники Нацкомпослуг та проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» обговорили напрямки співробітництва у 2014 році

12-11-2013

7 листопада 2013 року в місті Київ відбулась робоча зустріч представників проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Національна комісія була представлена Дмитром Арлачовим, директором Департаменту стратегічного планування та розвитку, Олегом Кострикіним, радником голови комісії та групою спеціалістів структурних підрозділів.

Темою зустрічі стало обговорення планів щодо співробітництва впродовж реалізації другої фази проекту «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні».

У ході зустрічі представники Нацкомпослуг запропонували експертам проекту надати підтримку в проведенні оцінки відповідності розроблених нормативних документів до європейських стандартів. Зокрема, сторони домовилися, що проект GIZ розробить та впровадить трьохмодульну навчальну програму для представників Нацкомпослуг та комунальних підприємств щодо технічних та фінансових аспектів сфери водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами.

У результаті зустрічі було прийнято рішення підписати відповідну угоду про співробітництво і розпочати її реалізацію.