Новини

Представники проекту GIZ прийняли участь у круглому столі «Регулювання тарифів на послуги з перероблення та захоронення побутових відходів: зарубіжний досвід та стан регулювання в Україні»

28-02-2013

Організатором круглого столу, який відбувся 21 лютого 2013 у Києві, виступили Програма розвитку державно-приватного партнерства (USAID) та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг в Україні.

Презентація Пітера Фейрклоса, міжнародного експерту проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг», щодо дослідження витрат та тарифів у сфері ТПВ на прикладі Південно-західного субрегіону Луганської області викликала активну дискусію, послугувавши підґрунтям для подальших роздумів та обговорень з цього питання.

Зокрема, доклад пана Фейрклоса привернув увагу керівніцтва ДП "Центр розвітку державно-приватного партнерства" при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В основному інтерес був викликаний тим, що презентація містить у собі реальні розрахунки, факти та пропозиції щодо модернізації системи поводження з ТПВ в Південно-Західному субрегіоні Луганської області. Доповідь базувалася на глибокому аналізі проблеми з урахуванням усіх чинників, у тому числі соціальних, екологічних та демографічних.

У засіданні також приймали участь директор Програми розвитку державно-приватного партнерства (USAID) Алан Піпер, міжнародні консультанти USAID Кріс Шугарт та Чарльз Петерсон, директор Департаменту стратегічного планування та розвитку у сфері комунальних послуг Нацкомісії Дмитро Арлачов, та інші.