Новини

Проведено низку тренінгів для працівників Центрів надання адміністративних послуг

02-03-2018

Представники Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) м. Києва та районних адміністрацій взяли участь тренінгах з підвищення професійно-психологічної компетенції. Навчання проводилося неурядовою організацією «Межа всесвіту» в рамках проекту «Реформа управління на сході України II».

Через делегування багатьох повноважень органам місцевого самоврядування кількість звернень до ЦНАП значно збільшилася, що суттєво збільшує навантаження на державних адміністраторів. Важливо, щоб фахівці, на яких покладено завдання забезпечити якісне надання адіміністративних послуг, мали високий ступень розвитку психологічної стійкості та могли працювати в умовах професійного стресу, спираючись на отримані знання та сформовані навички.

Особливу увагу під час навчання було приділено наданню слухачам навичок ефективних комунікацій, подолання емоційного вигорання, уміння запобігати та розв’язувати конфлікти.

Жвавий інтерес учасників викликав тренінг з питань кібербезпеки. Під час семінару були докладно відпрацьовані питання захисту службової та особистої інформації.

Завершальний навчальний семінар провів Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи та Львівської Бізнес Школи Українського католицького університету, автор книги з інтегральної динаміки. Інтегральна динаміка — ефективна модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому. Під час семінару учасники обговорили питання, як зрозуміти і змінити себе, свою організацію, свою країну.