Новини

Робоча зустріч з директором Центру надання адміністративних послуг міста Києва

27-05-2016

У період з 23 травня по 3 червня 2016 року в Україні триває оцінка діяльності проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. В рамках оціночної місії проводяться робочі зустрічі з партнерами проекту на національному та місцевому рівнях.

26 травня відбулася робоча зустріч директора Центру надання адміністративних послуг міста Києва Наталії Шамрай та експертів оціночної місії Арлетт Стоянович (фахівець з планування головного офісу GIZ, Німеччина) та д-ра Штефана Дрегера (міжнародний експерт з місцевого та регіонального розвитку, Німеччина).

Також партнери проекту на місцевому рівні – керівники Центрів надання адміністративних послуг міста Лисичанськ та Білокуракинської, Біловодської, Кремінської, Марківської, Міловської, Новоайдарської, Новопсковської, Старобільської, Сватівської, Попаснянської і Троїцької районних держаних адміністрацій Луганської області – 25 травня відвідали ЦНАП м. Києва та ЦНАП Шевченківського району з метою ознайомлення з особливостями організації роботи та технічним забезпеченням Центрів. Крім того, директор Центру надання адміністративних послуг Наталія Шамрай розповіла про найближчі перспективи розвитку системи надання адміністративних послуг у місті Києві.