Новини

Робоча зустріч з представниками Адміністрації Президента України

29-10-2014

28 жовтня 2014 року в Адміністрації Президента України відбулась зустріч координатора проекту GIZ «Реформа управління на сході України» Тараса Журавля та радника проекту з адміністративних послуг Олексія Кубаря з радниками заступника глави Адміністрації Президента України Юрієм Шкілем та Марією Горностай.

Метою зустрічі було обговорення концепції електронного урядування та співробітництво з проектом GIZ «Реформа управління на сході України» у напрямку впровадження законодавчої ініціативи про електронну ідентифікацію.

Представники проекту представили напрацювання по оптимізації надання двох адміністративних послуг шляхом створення електронних сервісів для подання заяви, її обробки та надання результату адміністративної послуги в електронному вигляді, уникаючи фізичного контакту заявника та органу, який надає цю послугу.

Також була розглянута можливість створення системи дистанційного навчання адміністраторів та обміну досвідом між Центрами надання адміністративних послуг.

Наступним кроком планується визначити та погодити конкретні завдання, у вирішення яких будуть залучені IT експерти з Німеччини.