Новини

Розробка організаційної структури регіональної системи поводження з твердими побутовими відходами на основі міжмуніципального співробітництва

20-11-2013

15 листопада 2013 року у приміщенні Луганської регіональної торгово-промислової палати відбулося чергове засідання робочої групи, яка була створена для розвитку стратегії поводження з твердими побутовими відходами у південно-західному субрегіоні Луганської області.

До складу робочої групи входять представники проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні», GFA Consulting Group, заступники керівників Алчевської, Брянківської, Кіровської та Первомайської міських адміністрацій, Перевальської та Слов'яносербської районних адміністрацій, обласного департаменту з охорони навколишнього середовища і департаменту житлово-комунального господарства.

Засідання робочої групи проводяться не рідше одного разу на два місяці для обговорення і узгодження необхідних кроків для розвитку субрегіональної стратегії поводження з відходами.

На зустрічі розглядалися різні варіанти організаційної структури системи поводження з твердими побутовими відходами на основі міжмуніципального співробітництва. Учасники зустрічі також визначили місце розташування регіонального полігону. Наступне засідання робочої групи заплановано на кінець січня 2014 року.