Новини

Розробка, виконання та оцінка міських програм розвитку з урахуванням гендерних аспектів

30-06-2015

Проектом GIZ була організована ознайомча поїздка до Грузії з питань оцінки впливу заходів міських програм розвитку з урахуванням гендерних аспектів. У поїздці взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Олександр Каменчук, Маріанна Дикова та Валерія Войтенко, а також керівники управлінь економіки та відділу юридичної та кадрової роботи міст Лисичанська, Рубіжного та Сєвєродонецька Світлана Алфімова, Наталія Колесник та Світлана Шенкарук.

Метою поїздки був обмін досвідом між державними службовцями України та Грузії, знайомство з роботою неурядових організацій, діяльність яких пов’язана з вирішенням гендерних проблем, використання їх досвіду в процесі планування міських програм та забезпечення взаємодії між представниками місцевих і центральних органів влади. 

Для законодавчого підкріплення використання матриці оцінки гендерного впливу був обраний Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №367 від 04.12.2006 р., який затверджує "Методичні рекомендації щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання". Шляхом внесення змін до цього нормативного документу можна змінити підхід до планування та оцінки впливу на території усієї України.