Новини

Сєвєродонецький ЦНАП отримав мобільний кейс для надання адмінпослуг

22-05-2019

Урочиста передача кейсу відбулася 21 травня за підтримки проекту «Реформа управління на сході України II», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини. У зустрічі взяли участь в.о. Сєвєродонецького міського голови Вячеслав Ткачук, керівниця Центру надання адміністративних послуг м. Сєвєродонецька Олена Єлісєєва та представники проекту.

Під час зустрічі Вячеслав Ткачук наголосив: «Напередодні святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька мобільний кейс – це гарний подарунок людям з обмеженими можливостями, яким фізично важко відвідати міський ЦНАП для отримання послуг. Завдяки підтримці партнерів ми змогли закінчити роботи з сучасного облаштування Центру надання адмінпослуг, а 23 травня відкриваємо його повністю оновленим і модернізованим».

Мобільний кейс – це мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП, що представляє собою комплект сучасної портативної техніки та вміщується в компактний металевий кейс. У ньому – ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, блок автономного живлення (який забезпечує автономну роботу на 5-6 годин), веб-камера та усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення.

Окрім людей з інвалідністю, такою послугою можуть скористатися й люди похилого віку. Подати заявку можна у телефонному режимі зареєструвавши дату та час приїзду адміністратора. Результат надання адмінпослуги людина отримує через кур’єрську службу або рекомендованим листом.

Відео: ТРК «Акцент»