Новини

Семінар «Система планування управління активами для підприємств, що надають послуги з водопостачання та водовідведення»

27-02-2014

25 лютого 2014 року відбувся семінар на тему "Система планування управління активами для підприємств, що надають послуги з водопостачання та водовідведення". У семінарі взяли участь представники комунальних підприємств з таких міст Луганської області, як м.Рубіжне, м. Лисичанськ, м. Алчевськ, м. Краснодон.

У ході семінару міжнародними експертами Проекту GIZ "Підвищення якості муніципальних послуг" були представлені різноманітні підходи щодо створення сучасної системи планування управління активами та подальшому використанні її як основи для підготовки довгострокової програми з технічної модернізації інфраструктури, оптимізації роботи підприємства та створення інвестиційних проектів. Усі переваги цієї системи були підкріплені наглядними прикладами з досвіду роботи як українських, так і закордонних комунальних підприємств.

Після презентацій було організовано дискусію у ході якої учасники семінару змогли отримати відповіді експертів Проекту GIZ на найбільш важливі для них питання, обмінятися досвідом з колегами та висловити пропозиції щодо управління активами.

Учасники семінару висловили бажання при технічній підтримці експертів Проекту GIZ почати роботу з реструктуризації наявної системи обліку активів та створення сучасної системи їх планування управління у відповідності до сучасних національних та міжнародних стандартів.

Наприкінці семінару було обговорено та заплановано підписання трьохсторонньої угоди, що містить зобов’язання сторін, між кожним комунальним підприємством, Проектом GIZ та представниками відповідних органів місцевого самоврядування пілотних міст Проекту GIZ.