Новини

Тренінг з розробки та впровадження проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області

09-12-2014
See video

1 грудня 2014 року за підтримки проекту GIZ “Реформа управління на сході України” був проведений тренінг для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які є розробниками проектів - переможців Конкурсу проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області. Насамперед, проекти стосуються житлово-комунального господарства, поводження з твердими побутовими відходами, оновлення пожежної охорони та покращення надання послуг мешканцям територіальним громад.

«Головна наша задача в тому, щоб допомогти не лише фінансово запровадити ці проекти, але і провести необхідні навчальні заходи для того, щоб міські, сільські голови могли краще розуміти, де є переваги співробітництва між громадами. Це, перш за все, забезпечення доступності послуг, підвищення їх якості та економічні переваги», - наголосив Тарас Журавель, координатор проекту GIZ “Реформа управління на сході України”.

Тренінг передбачав вироблення керівниками та членами громад обраних проектів відповідних практичних вмінь і навичок, уточнення та доопрацювання розроблених проектних заявок, планування конкретних кроків та подальших дій для реалізації розроблених проектів.

Найближчим часом планується підготовка проектно-кошторисної технічної документації для уточнення бюджетів проектів. Наразі експерти проекту GIZ “Реформа управління на сході України” проводять огляд об'єктів проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області та надають консультації органам влади та місцевого самоврядування - партнерам по проектах - щодо оформлення документів, необхідних для легалізації і початку роботи за проектами в рамках бюджетних та будівельних норм у відповідності з українським законодавством.

Відео: Лариса Мащенко, секретар Червонозаводської міськради, представляє проект “Сміттєва революція в громадах м. Червонозаводське, с. Токарі та с. Піски як приклад вдалого співробітництва територіальних громад» (спільна ініціатива Червонозаводської міськради, Токарівської та Пісківської сільрад)