Новини

Центр надання адміністративних послуг у місті Лисичанську став першим у Луганській області, де запроваджено послуги з оформлення та видачі паспортів громадянина України

23-10-2018

Після започаткування безвізового режиму з країнами ЄС та внесення змін до законодавства попит на виготовлення паспортних документів злетів по всій Україні.

Місто Лисичанськ не стало винятком і 16 жовтня приєдналося до естафети ЦНАПів, які розпочали надання таких послуг. Таким чином, Центр надання адміністративних послуг міста Лисичанська став першим у Луганській області, де було запроваджено оформлення та видачу паспортів громадянина України.

Реалізація планів стала можливою за підтримки Луганської обласної державної адміністрації, проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини, а також Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що реалізується Кімонікс Інтернешнл Інк. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Керівник ЦНАП Олена Литвинюк відзначила, що ЦНАП у м. Лисичанську подолав ще один щабель сходинки до всебічного забезпечення містян та гостей міста якісними адміністративними послугами. Децентралізація влади та наближення послуг до громадян, створення сприятливих комфортних умов для заявників з різними потребами – ці питання у фокусі уваги не лише уряду, а і місцевої влади. Лисичанська міська рада, керівництво міста докладають чимало зусиль для підвищення якості та ефективності процесів надання адміністративних послуг. ЦНАП у цьому процесі – це показник рівня турботи про містян, гостей міста, це імідж місцевої влади.

Крім того, під час урочистого запуску паспортних послуг за допомогою системи відеоконференцзв’язку Лисичанський ЦНАП привітала Наталія Шамрай, голова Всеукраїнської асоціації ЦНАП, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації, а також Андрій Дергун, директор Всеукраїнської асоціації ЦНАП. Представники асоціації підкреслили, що пишаються тим, що ЦНАП міста Лисичанська входить до команди професіоналів сфери надання адміністративних послуг.

Систему відеоконференцзв’язку в ЦНАПі міста Лисичанська встановлено за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.