Новини

У Києві відбувся тренінг для тренерів із методики викладання та сучасної дидактики вищої школи

23-11-2018

Результати найсучасніших досліджень у сфері психології навчання дорослих, принципи надихаючого навчання, аспекти мотивації, засоби комунікації, риторики та презентації, нові дієві методи та прийоми навчання, організація навчальних заходів різних форм тощо – усе це та багато іншого учасники дізналися на тренінгу для тренерів, який відбувся з 19 по 23 листопада в Києві. Для викладання унікального курсу було запрошено доктора Ґеральда Віббеке з Академії наукового підвищення кваліфікації при Гайдельберзькому інституті педагогіки (Німеччина).

Учасниками тренінгу стали співробітники центрів надання адміністративних послуг із різних регіонів України, центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, Державного агентства з питань електронного урядування України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України, які є практиками та експертами в галузі місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг, правових питань, міжмуніципального співробітництва, інформаційних технологій та е-урядування. У майбутньому вони зможуть ділитися досвідом із усіх вищезазначених тем на якісно новому професійному рівні.

Тренінг організовано за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).