Новини

У Лохвицькій міській об'єднаній громаді стартував контейнерний збір твердих побутових відходів

09-07-2018

Завершилася друга фаза впровадження проекту співробітництва територіальних громад Лохвицької міської ради та Васильківської і Свиридівської сільських рад «Запровадження сучасної системи збору та вивезення твердих побутових відходів на територіях громад Лохвицького району Полтавської області «Очистим землю від сміття задля здорового життя!».

Сьогодні жителі сектору індивідуальної житлової забудови, у яких згідно з графіком КП «Лохвиця-сервіс» на понеділок припадає вивіз ТПВ, з нетерпінням чекали появи на своїх вулицях комунальної техніки. Адже відсьогодні в громаді у робочому порядку почав діяти новий формат поводження з твердими побутовими відходами, а саме – їх контейнерний збір. Це черговий етап реалізації програми міжмуніципального співробітництва «Очистим землю від сміття задля здорового життя!», яку Лохвицька міська рада Полтавської області запроваджує за сприяння проекту «Реформа управління на Сході України II», що виконується компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Придбаний відповідно до заходів програми новий сміттєвоз АТ-2121 із заднім завантаженням та заздалегідь безкоштовно роздані мешканцям індивідуальні євроконтейнери об’ємом 120 літрів обслуговують два працівники комунального підприємства. Працюють старанно та оперативно, адже тільки сьогодні мають надати послуги по збору ТПВ мешканцям 26 вулиць і провулків міста Лохвиця.

Більш детально про попередній етап реалізації проекту співробітництва громад – у відео нижче.

Джерело: Лохвицька міська рада

Фото: В. Шрамко

Відео: КП "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "РЕГІОН" ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ