Новини

У Нацкомпослуг відбувся семінар з питань поводження з побутовими відходами

12-02-2014

29-30 січня 2014 року у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, відбувся дводенний семінар з питань регулювання сектору побутових відходів.

Цей семінар був проведений в рамках Угоди між Комісією та проектом GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні», яка передбачає надання підтримки Національної Комісії у сфері підвищення кваліфікації співробітників.

У семінарі взяли участь міжнародні експерти у сфері поводження з побутовими відходами, представники Мінрегіону, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, ДП «Національний проект «Чисте місто» та КП «Київкомунсервіс».

В ході семінару були розглянуті наступні теми:

• Міжнародні перспективи сфери поводження з побутовими відходами – практичні приклади різних країн з акцентом на директиви ЄС та закриття полігонів (Словаччина та Болгарія);

• Муніципальна система поводження з відходами та податок на захоронення відходів у Сполученому Королівстві;

• Технології та муніципальні системи поводження з побутовими відходами;

• Питання регіональної системи поводження з відходами – практичний приклад та отримані уроки на досвіді Луганської області.

За результатами анкетування учасники позитивно оцінили інформаційне наповнення. 15% та 86% учасників відмітили, що тематика семінару була корисна та дуже корисна для них. Протягом 2014 року проектом GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» буде проведено два додаткових семінари для Національної Комісії та організована ознайомча поїздка.