Новини

У Сєвєродонецькому ЦНАПі відтепер можна отримати закордонний паспорт та паспорт громадянина України у формі ID картки

24-05-2019

23 травня у м.Сєвєродонецьку у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) напередодні святкування Дня міста відбулося урочисте відкриття нових адміністративних послуг – оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки.

У заході взяли участь мешканці міста, керівництво та депутати міської ради, представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Управління Державної міграційної служби у Луганській області, проектів міжнародної технічної допомоги.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив, що відкриття нових послуг у міському ЦНАПі є важливою подією в переддень святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька, адже якісні паспортні послуги надзвичайно потрібні та важливі для мешканців і гостей Сєвєродонецька.

Від імені проекту "Реформа управління на сході України ІІ", що впроваджується компанією GIZ за підтримки Уряду Німеччини, присутніх привітав Олексій Кубарь. Він поінформував, що ЦНАПу м. Сєвєродонецька було надано допомогу для облаштування зони надання паспортних послуг. У приміщенні ЦНАПу виконано будівельні роботи, придбано систему відеоспостереження та освітлення й виготовлено систему навігації. Також для співробітників ЦНАПу організовано серію навчальних заходів.

Начальниця Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку Олена Єлісєєва подякувала всім учасникам реалізації цього проекту та висловила надію на подальшу плідну співпрацю на благо жителів міста для надання якісних адміністративних послуг в комфортних умовах Центру.

Прийом громадян з питань паспортних послуг буде проводитись у ЦНАПі у порядку електронної черги.

Відео: Незалежна телерадіокомпанія «Ірта»