Новини

Відбувся Полтавський обласний форум «Розвиток МПО в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва»

01-11-2018

1 листопада у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у Полтавській області відбувся другий Полтавський обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони (МПО) в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва».

У заході взяли участь очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб, народний депутат України Андрій Река, керівник проекту «Реформа управління на сході України II», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Тарас Журавель, радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Вячеслав Толкованов, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко, виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, представники територіальних громад, керівники підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС, місцевої пожежної охорони та інші.

Під час форуму присутні розглянули питання щодо співробітництва територіальних громад як інноваційний інструмент розвитку місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації, обговорили досвід Полтавської області у розвитку МПО, важливість освітньо-професійної підготовки кадрів місцевої пожежної охорони, сучасні нормативні вимоги до проектування та розміщення будівлі пожежного депо. Крім того, учасники засідання обговорили організацію взаємодії між підрозділами ДСНС та МПО при виконанні завдань за призначенням, шляхи поточного та розвиткового фінансування. Також, присутнім представили кращі практики розвитку місцевої пожежної охорони в області. Розглянувши усі питання, учасники форуму обговорили та визначили наступні кроки для створення нових підрозділів місцевої пожежної охорони та вдосконалення існуючої мережі МПО.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Полтавській області