Новини

В рамках консультаційної підтримки Луганської міської ради продовжується серія навчальних семінарів зі створення бренду міста Луганська

05-04-2012

5 квітня 2012 відбувся перший день роботи семінару «Практичний підхід до створення бренду міста: розробка системи ідентичності бренду».

Ведучі семінару, експерти проекту GIZ з регіонального маркетингу та промоції територій Євген Клісенко та Олександр Алешко вже неодноразово підкреслювали, що система створення бренду міста грунтується на стратегічному підході, який передбачає, що зміна іміджу - це безперервний, цілісний, системний, узгоджений і широкомасштабний процес, що вимагає набагато більшого, ніж швидка зміна іміджу або просте впровадження логотипу або слогана.

На даному етапі роботи учасники ініціативної групи підійшли до завершення аналітичного блоку роботи, в результаті якого визначився стратегічний фокус розвитку міста. Весь цикл передбачав визначення причин та передумов створення бренду, проведення аналізу сильних і слабких сторін з точки зору різних цільових груп бренду. Так само імідж Луганська оцінювався за критеріями рейтингу брендів міст світу Саймона Анхольта. В результаті цього були визначені точки зростання економіки і стратегічні ініціативи. Прикладом може служити будівництво нових об'єктів промисловості в рамках Індустріального парку м. Луганська, венчурне інвестування, IT-аутсорсинг і створення логістичних центрів.

За два дні роботи учасники не тільки познайомилися з принципами формування іміджу міста, засвоїли практичні інструменти розробки архітектури і системи ідентичності бренду, але і значно покращили свої практичні навички в ефективній презентації напрацьованих матеріалів.