Новини

Впровадження новітніх технологій у сфері надання адміністративних послуг

23-05-2019

21 травня відбулася офіційна передача мобільного кейсу для надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську представниками проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини. У заході взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальниця управління адміністративних послуг Олена Литвинюк, координатор проекту Олексій Кубарь та технічна радниця проекту з адміністративних послуг Ліза Жуковська.

Проект «Реформа управління на сході України ІІ» є партнером Лисичанської міської ради та Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську з 2013 року. Завдяки плідній співпраці та за підтримки проекту Центр має сучасне відремонтоване та оснащене приміщення, постійно отримує допомогу у розбудові та осучасненні його діяльності. За результатами багаторічної сумісної роботи керівництво та співробітники проекту відзначають ЦНАП у м. Лисичанську як один з найбільш потужних на сході України, команду якого формують висококваліфіковані спеціалісти, які постійно прагнуть вдосконалювати якість сервісу для громадян.

Завдяки мобільному кейсу громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні, люди з інвалідністю та похилого віку зможуть отримувати якісні адміністративні послуги, не відвідуючи ЦНАП. Адміністратор за допомогою мобільного кейсу, який вміщує ноутбук, сканер, термінал та інше технічне оснащення, може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями. Послуга орієнтована на підвищення якості обслуговування клієнтів ЦНАП.

Того ж дня з 12.00 до 17.00 через систему відеоконференцзв'язку було проведено тренінг для працівників Центрів надання адміністративних послуг міст Лисичанська та Сєвєродонецька щодо технічного наповнення та функціоналу кейсу, а також організаційного та правового забезпечення використанням мобільного кейсу. Окрему увагу приділили питанням контролю якості послуг, а також обговорили складнощі та ризики обслуговування громадян за місцем їх проживання.

Учасники тренінгу дізналися історію створення сервісу, його поширення та ознайомились з практиками застосування мобільного кейсу у різних громадах. Відбувся перший запуск мобільного кейсу з використанням наочної презентації технічних особливостей та складових кейсу, проведено тестування обладнання. Під час практичної частини тренінгу учасниками були розроблені «дорожні карти» запуску сервісу у Сєвєродонецьку та Лисичанську.

Колектив Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську впевнений, що громадяни з особливими потребами м.Лисичанська найближчим часом зможуть відчути та високо оцінити всі переваги «Мобільного офісу».

Джерело: веб-сторінка Лисичанської міської ради

Відео: ТРК «Акцент»