Новини

Як працівникам ЦНАП уникнути професійного вигорання, якщо протягом дня їм доводиться обслуговувати десятки відвідувачів?

22-02-2019

Якість роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) визначає рівень довіри громадян до влади, який безпосередньо залежить від того, як держава виконує свої функції, де надання адміністративних послуг посідає одну з ключових позицій. Щоденно працівники ЦНАП приймають велику кількість звернень та надають багато консультацій. Через збільшення кількості відвідувачів, виникає високий ризик професійного та емоційного вигорання.

20 лютого в Києві відбувся тренінг «Профілактика професійного вигорання: практичні техніки відновлення, захисту та роботи зі стресом», у якому взяли участь представники ЦНАП м. Києва та Луганської і Полтавської областей. Учасники тренінгу дізналися про те, як захиститися від надмірного емоційного навантаження під час роботи з людьми, а також навчилися турбуватися про себе, відновлювати ресурси та підтримувати працездатність.

Тренінг проведено за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та за ініціативи Офісу реформи адміністративних послуг (працює в рамках проекту EDGE), створеного при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.